Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 4665
Нотаріус Незнайко Євген Вікторович надає всі нотаріальні послуги передбачені Законом України про нотаріат. Нотаріальна контора розташована у Печерському районі Києва біля метро Арсенальна на вулиці Левандовська. Починаючи з 2003 року досвід нотаріуса ґрунтується на роботі в державній нотаріальній конторі і приватній практиці з постійним підвищенням кваліфікації. Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію і нотаріальну послугу з оформлення довіреностей, договорів з нерухомістю, купівлі-продажу, дарування, іпотеки, реєстрації нерухомості, прав власності, обтяжень, юридичних осіб, фоп, заяв, підписів, копій, перекладів тощо. Ми любимо своїх клієнтів, навіть хвилина очікування пройде для вас з задоволенням, адже на вас чекають.
Співпрацюю з нотаріусом уже 10 років. Нотаріальні послуги завжди були надані якісно і оперативно. Крім того, нотаріус працює як реєстратор, тому реєстраційні дії, такі як внесення змін до установчих документів юридичних осіб, внесення змін до відомостей в ЄДР можливо здійснити без черг та за доступну оплату. Ціни досить демократичні. Офіс знаходиться в самому центрі (Печерськ, вул. Левандовська), але місце для парковки є завжди. Рекомендую .
Дуже вдячна за професійний підхід, швидко, якісно, з урахуванням додаткових побажань по внесенню змін в документи вже на місці. Приємна атмосфера, чудова локація на Левандовській, працюють і під час виключення електроенергії. Євген Незнайко, дякую, будемо надалі звертатися за послугами і рекомендувати колегам та знайомим. З повагою, Богдана
Дякую Євгену Вікторовичу та його команді за надані якісно та за помірні ціни нотаріальні послуги! Працюю з ними вже більше 7 років. Роблять усе: від договорів, корпоративних змін і закінчуючи звичайними нот.копіями. Комфортний та зручний новий офіс на Левандовській. Рекомендую!
Довелось терміново звернутись до нотаріуса тому що на два дні вирвався з передової. Красно дякую за допомогу. Для ЗСУ несподівано приємні бонуси)!!!! Дякя від ЗСУ.! Слава Україні!!!