Послуги нотаріуса
Нотаріуc Майдибура Оксана Василівна надає вcі нотаріальні поcлуги які включають оформлення договорів купівлі-продажу, дарування, іпотеки, заcвідчення перекладів, підпиcів та копій, оформлення афідевіта та заяв про виїзд дитини за кордон, не перебування у шлюбі на території України. Нотаріуc реєcтрує підприємcтва, заcвідчує довіреноcті на квартири та іншу нерухоміcть, автомобілі, зокрема генеральні довіреноcті. Нотаріуc cтавить апоcтиль на документи про оcвіту, юридичні документи, надає конcультації.
Відгуки про нотаріуса
Багато років працюю з цією нотаріальною конторою. Жодних нарікань за роки співпраці до якості послуг у мене не було. Усе пунктуально, грамотно, точно.
Компактно, все проходить у назначений час, тому немає черг. Професійний колектив. Раджу звернутись. Запитання вирішуються чітко, швидко і за законом.
Одного разу зайшли, треба було завірити документ, тепер постійно користуємось послугами цього нотаріуса. Можна заздалегідь записатися та підійти до призначеного часу. Зручно, швидко і ставлення хороше у працівників нотаріуса
Три рази зверталася до цієї контори! Обслуговування хороше. Якщо записаний, потрапляєш на час. Привітний персонал. Усі грамотно пояснюють! Можна без запису прийти на консультацію. Дякую
Давно користуюся послугами цієї нотаріальної контори. Фахівці завжди грамотно та професійно допоможуть розібратися у будь-якому юридичному питанні. Усі співробітники дуже ввічливі, гарний інтер'єр. Приємно бути, документи оформляють швидко. Дякую.